.

.

. 000 Lek.

gjithçka per shtepine > mobilim & dekor.

90,00 euro/cope.

. Gjej fotele , komode për televizor , mobile për sallon , kauq,tavolinë, komodinë dhe. class=" fc-falcon">MOBILERI AIM - TIRANE.

.

Kërkoni shpallje në MerrJep. Kembe divani dhe kolltuku. com.

H Vegla pune. Kompani; Produkte; Projekte; Punësim; Apliko per te regjistruar; Kompanine;.

al.

Për fëmijë /.

Shine perdesh me motorr me komandim me pult. Korniza per perde, Shkop dhe Shina, Aksesore per perde, Shtaga per perde.

. 000 Leke.

Nga stili i shtratit tek ngjyra e karrigeve, çdo detaj i vogël bën një ndikim masiv, prandaj zgjedhja e mobiljeve të duhura për shtëpinë tuaj është thelbësore.
000 Lek.
2015, u shtua objekti i veprimtarise me: Tregeti me shumice dhe pakice per artikuj te ndryshem industriale ne cdo fushe si ne ndertim, arsim, shendetesi, ushtri, te konsumit si dhe sherbime te ndryshme, ne fushat e trajtuara me siper.

.

.

Eksploro gamën e gjerë të paisjeve për fëmijë. Durrës 13 maj 16:46. Blejme Mobilje te Perdorura.

KULLTUKE 3 + 1 DHE TAVOLINE XHAMI, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1,Rr Sami Frasheri,50m mbi shkollen ,P. Ju mund te shikoni koleksionet tona ne varesi te cdo ambienti duke zgjedhur kategorinë që dëshironi më poshtë:. Gesart Home. Mire. mobilje te perdorura; karrige te perdorura; elektroshtepiake te perdorura; karroca per femije te perdorura; tregu i bizneseve; partnere biznesi; paisje zyre; paisje parukerie te perdorura; paisje lokali; elektronike / informatike;. .

.

gjendja: Shume e mire | Shijak | 250. 000 leke 3.

Mobilje/Inventar dhe Dekorim /.

.

Po kerkoni për mobilje te perdorura? Apo te reja? I gjeni tek Gazeta Celesi! Zbuloni produktet si elektroshtepiake, mobilje në shitje, hidrosanitare etj.

Stil modern.

.